Skip to content

Styrelsen Sverige-Nepalföreningen

katakOrdförande

Katak Malla

Mail: katak.malla@sverigenepal.se, Tel: 08-737 04 36

 

peterVice ordförande

Peter Högman

Mail: peter@sverigenepal.se, Tfn 0708-186933 

 

Sekreterare

Torbjörn Tingdal

Mail: torbjorn.tingdal@sverigenepal.se, Mobil: 0705-226414

 

KerstinKassör för föreningen, fadderverksamheten och fadderombud för NCO

Kerstin Björlin

Mail: kerstin.bjorlin@sverigenepal.se, Tel: 033-269441, Mobil: 0769-482511

 

Ombud för ungdomar och Barnfonden

Vilma Minkkinen Brandt

Mail: vilma.m.brandt@sverigenepal.se, Mobil: 0708-880927

 

nicolesmalRedaktör

Nicole Exadaktilou Wallenrodhe

Mail: nicole.e.wallenrodhe@sverigenepal.se, Mobil: 0739-299024

 

 

annaFadderombud för Maiti Nepal

Anna Schulte

Mail: anna.schulte@sverigenepal.se, Tel: 0158-604 97

 

Ledamot

Tomas Ernlund

Mail: tomas.ernlund@sverigenepal.se

 

Ledamot

Erik Basnet

Mail: erik.basnet@sverigenepal.se

 

Utanför styrelsen:

Webbredaktör och adjungerad i styrelsen

Johnny Leidegren

Mail: webmaster@sverigenepal.se, Mobil: 0707-196220